Aanmelding Wijktalentorkest

Samen met andere kinderen concerten geven op mooie plekken in de stad? Gratis een muziekinstrument te leen voor thuis?

Klik hier om je aan te melden

Leerkoor: Inschrijven voor het Leerkoor is.m. Nieuw Vocaal Amsterdam? Stuur dan een mailtje naar leerkoor@nieuwvocaal.nl.

Meer informatie over het Wijktalentorkest in de buurt vind je op de betreffende pagina hieronder:

Noord

Wijktalentorkest Noord, www.leerorkest.nl/wijktalentorkest-noord

Oost

Wijktalentorkest Indische Buurt, www.leerorkest.nl/wijktalentorkest-indische-buurt

Nieuw-West

Wijktalentorkest Nieuw-West, www.leerorkest.nl/wijktalentorkest-nieuw-west

Zuidoost

Wijktalentorkest Bijlmer (Muziekcentrum Zuidoost, Hofgeest 139), www.leerorkest.nl/wijktalentorkest-bijlmer

Wijktalentorkest Klein Leerorkest (Kantershof 636), www.leerorkest.nl/wijktalentorkest-klein-leerorkest

Wijktalentorkest Egoli, www.leerorkest.nl/wijktalentorkest-egoli

 

Middelbare scholieren:

Wijktalentorkest Gen-Z Band, www.leerorkest.nl/wijktalentorkest-gen-z-band

Wijktalentorkest LelyBand, www.leerorkest.nl/wijktalentorkest-lelyband

 

Menu